Bania na Mazowszu

 
Agroturystyka w pobliżu Warszawy– dla rodzin z dziećmi, wszystkich kochających wiejskie klimaty, pyszną kuchnię i rodzinną atmosferę.
Zabawa z ceramiką, biesiady przy ognisku, plac zabaw dla dzieci, zwierzęta.
  
Gospodarstwo znajduje się ok. 50 km na wschód od Warszawy, na skraju wsi, przylega do rzeczki Osównica i graniczy z pięknymi lasami. Gospodarstwo i jego otoczenie jest nastawione na stworzenia przyjaznych warunków wypoczynku dla rodzin z małymi dziećmi i nie tylko.
 
Dla gości przygotowaliśmy wygodne apartamenty i pokoje gościnne z łazienkami oraz wspólne pomieszczenia rekreacyjne. 
 
Na dzieci czeka plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawkami, batutą i basenem. Razem z dziećmi i wszystkimi chętnymi do zabawy z gliną, zajmujemy się ceramiką – wygniatamy gliniane miseczki, dzwoneczki, zwierzątka i co tam przyjdzie nam do głowy.
Aktywni mogą korzystać z: ping-ponga, kometki, pieszych i rowerowych wycieczek (do przewożenia dzieci udostępniamy bezpieczne siodełka rowerowe lub gondolkę do przewożenia dwójki małych dzieci), wycieczek krajoznawczych do Krainy Mistrza Twardowskiego, spływów kajakowych doliną Liwca.
 
Wyżywienie bazuje na lokalnych produktach, podajemy własne wędzone wędliny, sery kozie, konfitury. Menu inspirowane tradycyjnymi recepturami z pogranicza Mazowsza i Podlasia, urozmaicone lekkimi smakami kuchni śródziemnomorskiej.
Możliwe dostosowanie menu dla osób z alergią pokarmową.
 
Goście mogą się od nas dużo dowiedzieć o atrakcjach turystycznych w okolicy - Krainie Mistrza Twardowskiego.
 
W sezonie letnim można w pobliskich lasach zbierać grzyby, jagody, maliny i jeżyny.
W sezonie zimowym polecamy pobyty weekendowe przy kominku, spacery, zabawę z gliną lub decoupage, a wieczorem partyjkę szachów lub brydża.

 

Nasze gospodarstwo posiada kategorię *trzy słoneczka *
i rekomendację Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej GG
 
 
Ilość miejsc noclegowych : 18 + przystawki dla dzieci
 
Cena noclegu: od 40 do 70 /dobę
 
Możliwość wykupienia pełnego wyżywienia
 
0
0 0
0
0 0
0
0 0
0
0 0
0
0 0
0
0 0

Kuligowska-Roman Barbara
Adres:
07-111 Wierzbno
ul. Brzeźnik 2a
Powiat: węgrowski
Telefon:602 410 720
Tel. kom.:601 293 991

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.